Привіт. Підкажіть, чи можна здавати алюмінієві банки разом із кольоровим металом, чи це вважається окремим видом брухту? Бо накопичилося багато, але не знаю, чи варто їх окремо збирати.
Окремо, брате. Алюмінієва банка — це легкоз ваговик, її приймають за іншими розцінками, ніж, скажімо, профіль або кабель. Якщо ти змішаєш їх, то заплатять по мінімальному тарифу, як за 'змішанку'. Якщо збираєш банки, то краще їх спресувати або плющити, щоб менше місця займали.
Я теж спочатку не знав цього нюансу. Накидав у мішок і банки, і дроти, і обрізки профілю. Прийомщик подивився, зважив і каже: 'Або я вам плачу як за брухт найнижчого гатунку, або ви сортуєте'. Тепер вдома у мене три окремі коробки. А щоб не возити банки дурно, перед поїздкою дивлюся онлайн-стрічку, чи немає затримок на дорогах до пункту. Ось зручний сайт для такого: київ сьогодні Там часом пишуть про перекриття. Дуже економить час, коли знаєш маршрут заздалегідь.